עיסוי טנטרה אסיאתי

עיסוי טנטרה אסיאתי

עיסוי טנטרה אסייתי הוא סוג של טיפול עיסוי המתבצע בדרך כלל על הרצפה. זה נעשה בצורה איטית וקצבית, כדי לעזור לאדם להירגע.

המטפל בעיסוי ישתמש בתנועות ארוכות וזורמות עם הידיים והאצבעות. הם מחפשים את נקודות האנרגיה בגופכם והם פועלים לשחרור מתחים מנקודות אלו. המטפל עשוי להשתמש גם במניפולציה של נקודות לחץ, בטכניקות אקופרסורה ומתיחות במהלך הפגישות שלו.

עיסוי טנטרה אסייתי הוא סוג של עיסוי שנועד להרגיע את הנפש והגוף. זה עושה זאת על ידי שחרור אנדורפינים, שהם משככי כאבים טבעיים. סוג זה של עיסוי ידוע גם בשם "עיסוי טנטרי" או "ריפוי טנטרי".

פגישה טיפוסית מתחילה כשהלקוח נמצא בחדר במשך כ-20 דקות כדי להסיר כל לבוש וללבוש חלוק. לאחר מכן המעסה ייכנס לחדר, יברך אותם וישאל אם הם רוצים לשתות משהו לפני שמתחילים.

המונח "עיסוי טנטרה אסיאתי" מתייחס לסוג של עיסוי המתיימר להיות תרגול טנטרי עתיק יומין. אומרים שמקורו של סוג זה של עיסוי בהודו, שם הוא פותח על ידי נזירים בודהיסטים וסגפנים הינדים.

סוג זה של עיסוי מתחיל בדרך כלל כאשר הנמען שוכב על הגב, כאשר המעסה עומד לרגליו. לאחר מכן המעסה נע באיטיות במעלה גופו של הנמען, תוך שימוש בתנועות ארוכות וזורמות, תוך שהם שומרים על קשר עין. הנמען נשאר לבוש במהלך תהליך זה.

עיסוי טנטרה אסייתי הוא סוג של עבודת גוף המתבצעת תוך שימוש בלחץ ותנועה. הלחץ והתנועות נעשים על מנת לעורר את נקודות האנרגיה בגוף. הוא מתמקד בריפוי פיזי ורגשי כאחד על ידי שילוב של טכניקות מזרחיות ומערביות.

עיסוי הטנטרה הוא סוג של עבודת גוף המתמקדת בהכנסת הגוף והנפש להרמוניה.

זהו טיפול טיפולי וחושני המסייע לאנשים להרפות את השרירים, לשחרר את המתחים ולהיות מודעים יותר לגופם.

טכניקת עיסוי הטנטרה מבוססת על האמונה כי ישנם ערוצי אנרגיה רבים בגוף האדם הנקראים "נאדיס".

ערוצים אלו נושאים אנרגיית כוח חיים אשר יכולה להיחסם על ידי רגשות שליליים, פציעה פיזית או מחלה.

עיסוי טנטרי נועד לבטל את חסימת הערוצים הללו באמצעות עיסויים ומתיחות עמוקים.

זוהי צורת עיסוי הנהוגה במדינות רבות באסיה. זה בדרך כלל יותר חושני מעיסוי בסגנון מערבי. דירות דיסקרטיות בבאר שבע

העיסוי כולל משיכות ארוכות ולחיצות עמוקות, לרוב עם שימוש בשמן או קרם. המשיכות הן איטיות וקצביות, בעוד שהלחץ העמוק יכול להיות מיושם במגוון דרכים, כגון לישה, גרידה או הקשה.

ההשפעה הכוללת על הנמען היא הרפיית השרירים והבאת תחושות של רוגע ורווחה.

עיסוי טנטרה אסייתי הוא סוג של עבודת גוף המשמשת לעתים קרובות כצורת טיפול. זה יכול לשמש כדי לעזור לאנשים עם כאב כרוני, חרדה ומתח. העיסוי מתמקד במרכזי האנרגיה של הגוף ועושה שימוש בטכניקות כמו אקופרסורה, רפלקסולוגיה ושיאצו.

יש לציין כי מאמר זה אינו מציע עצות כיצד לקבל עיסוי טנטרה אסייתי או היכן למצוא.