מהו עיסוי אירוטי

מהו עיסוי אירוטי

יש אנשים שמתייחסים לעיסוי ארוטי כדרך להרגיש רצוי ואהוב. אחרים נהנים מכך כי זו חוויה מענגת ומרגישה כתנאי לשמחת חיים. עיסוי ארוטי יכול ללבוש צורות שונות:

-זה כולל שימוש בשמן חם או חם כדי לעורר את העור ולספק אינטימיות. פרסומת

-הדלקת נרות סביבך, ריח של מוצרים יוקרתיים

"עיסוי ארוטי הוא סוג של עיסוי שבו אחד מבני הזוג או שניהם מרגישים שהגוף שלהם מתחכך מוביל לתחושות של הנאה עזה. ניתן לעשות זאת בלבוש או ללא לבוש, כאשר אחד מבני הזוג מקדם את המגע החושני של השני עם ציפורניים ושמני עיסוי, "

פורטלי גוף פתוחים, תצוגות פומביות לאג'נדות הנסתרות של החברה ודרך לאקסטזה.

עיסוי ארוטי אולי נשמע מטורף בהתחלה אבל כל מה שאתה צריך לעשות זה לפתוח את הראש כדי לדעת כמה מדהים זה יכול להרגיש.

כמה מומחים אומרים שמקורם של עיסויים אלה עוד מימי בבל כפי שתועד בטבליות חימר של משרד עורכי הדין של Êrikish על תווי מין המתארים גברים עירומים לחלוטין רודפים אחרי נשים מוכנות שנותנות לאנשים עיסויים. דירות דיסקרטיות בירושלים

עיסוי ארוטי הוא טיפול לגוף, לנפש ולרוח. זה עוזר לך לשחרר קשרים וכאבים בשרירים שעלולים לגרום לכאב. זה נותן הקלה בכאב, הקלה במתחים ונותן תחושת שלווה בתוכך שלמישהו אכפת ממה שקורה לגוף שלך.

עיסוי ארוטי מעודד קבלה עצמית ותחושות טובות לגבי הנטייה המינית של האדם. חלק מהאנשים עם מוגבלויות שעלולים להיות מושבתים בגלל שאין להם יחסי מין מספקים משתמשים בזה כדי לשמור על צרכיהם הגופניים בצורה בריאה ללא לחץ או ציפייה לסיפוק באמצעות מין.

עוררות יכולה לנבוע מעיסוי ארוטי אבל זו לא המטרה; לא תתעלם מחלקים חרמנים, אבל התמקדות בעוררות אינה הכוונה למטרות טיפוליות. התנסות בהנאה מינית היא לרוב חלק מעיסוי מרגיע, אך למרבה האירוניה היא כלל לא מרגיעה חלק מהאנשים - או את כל האנשים - מבחינה מינית. דירה דיסקרטית בירושלים